Кошик
539 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (96) 066-02-56
CARBON интернет- магазин автоаксессуаров

Модулі обходу іммобілайзера

Під красивим і незрозумілою рядовому автолюбителю назвою приладу — «обхідник іммобілайзера», ховається складний технічний термін. У повсякденному житті він мало вживемо. Але стає значущим в той самий момент, коли при установці автосигналізації з функціями автозапуску, стає необхідним пожертвувати одним з 2-х чипованных ключів.

Причина криється в протиріччях охоронних функцій знов встановлюваної системи автосигналізації і рідний, адаптованої з моменту створення машини – іммобілайзера(іммо). Автозапуск сигналізації, виконуючи команду на пуск двигуна, стикається з протидією з боку іммобілайзера. Останній сприймає цей процес як несанкціоноване втручання з боку зловмисників. Йому потрібне підтвердження правомірних дій з боку рідного, чіпованого ключа.

Виникає технічна задача по обману, що стоїть на охороні місцевої системи з допомогою спеціального приладу – обхідника іммобілайзера. Ось тут-то і потрібен один із ключів або його чіп (транспондер), який буде дізнаватися іммо. Як вибрати обхідник іммобілайзера, щоб не залишитися без ключа і задіяти функцію автозапуску знов встановлюваної сигналізації.

Сучасні автомобілі оснащені вбудованими системами захисту від не санкціонованого запуску двигуна. Ця система називається штатним іммобілайзером. Найбільш часто зустрічаються автомобілі, обладнані системою RFID (Radio Frequency Identification) переважно Європейські та Азіатські і VATS (Vehicle Anti-Theft System) в основному Американські. Штатний іммобілайзер на пряму пов'язаний з ключем автомобіля. У ключі знаходиться ЧІП (для автомобілів обладнаних іммобілайзером RFID), код якого прописаний в пам'яті штатного іммобілайзера і якщо ключ не буде пізнаний як свій, двигун автомобіля, заводитися не буде. Для автомобілів з системою VATS, ключ повинен мати певні характеристики (резистивні опір) тільки тоді він буде пізнаний як свій, а не чужий і двигун автомобіля буде заводитися і працювати нормально.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner