Кошик
571 відгук
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380956894394
+380956894394
+380960660256
CARBON интернет- магазин автоаксессуаров

    Бортові комп'ютери Штат

    МАРШРУТНІ БОРТОВІ КОМП'ЮТЕРИ

    Бортовий маршрутний комп'ютер - це інтелектуальна комплексна система збору, зберігання і відображення інформації про різні параметри автомобіля. Бортовий комп'ютер встановлюється в штатне гніздо панелі приладів вашого автомобіля, зберігаючи дизайн салону.

    Слід зазначити, що бортовий маршрутний комп'ютер не заважає діагностиці автомобіля в рамках проходження технічного обслуговування на фірмовому СТО, а більше того, дозволяє визначити помилки системи упорскування палива. Наш бортовий комп'ютер допоможе вам розрахувати миттєва витрата палива на 100 кілометрів пробігу; миттєва витрата палива по відношенню до поточним оборотам двигуна; усереднене за час поїздки значення витрати палива; оцінне значення кількості палива в баку; прогноз пробігу на залишку палива; швидкість руху автомобіля і так далі. Незамінний помічник водія чекає Вас!

    Бортові комп'ютери - це високоінтелектуальні пристрої, необхідні будь-якому водієві, який бажає знати все про роботу свого автомобіля. Вони виконують функції маршрутного комп'ютера діагностичного тестера, аварійного сигналізатора, зчитують коди несправностей контролера і вирішують багато інших необхідних завдань.